Sint Maartenskliniek zoekt
Twee Fellows Knie-en Heuprevisie arthroplasty
Wil jij werken aan de bewegingsvrijheid van onze patiënten en hen écht vooruit helpen? Bij ons ben je op de juiste plek. Beweeg jij met ons mee? Per 1 januari 2026 zijn we op zoek naar twee nieuwe collega's, twee Fellows Knie-en Heuprevisie arthroplasty, locatie Nijmegen.
Wat ga je doen?
Het arthroplasty fellowship is een jaarprogramma waarbij wordt ingegaan op de behandeling van niet-functionerende protheses van knie en heup in al haar facetten. Het doel van het fellowship om uiteindelijk met een grote mate van zelfstandigheid de analyse en de basis tot complexere heup- en knierevisies kan uitvoeren.
Je wordt hiervoor blootgesteld aan een hoog-volume van complexe casuïstiek en kan hierdoor veel leren in een jaar. Je zal niet alleen nauw samenwerken en met de orthopedisch chirurg waaraan je 12 maanden gekoppeld zal worden, maar ook met de knie- en heuporthopeden en leden van de infectieunit. Je zal samen met deze collega’s participeren in een wekelijkse besprekingen om zo de zorg rondom de patiënt te optimaliseren.
Jouw team
Wij zijn een tertiair verwijscentrum voor complexe orthopedische problematiek. Een belangrijk deel hiervan is de behandeling van prothese-infecties. Omdat al jaren de meeste heup- en knierevisies van Nederland plaatvinden in onze kliniek en dit aandeel blijft stijgen, is er in kwaliteit, innovatie en efficiëntie veel vooruitgang geboekt. We bieden een inspirerend werkklimaat in een team van orthopedisch chirurgen, fellows en opleidingsassistenten. Collegialiteit, respect en een prettige sfeer staan bij ons hoog in het vaandel. Ons wetenschappelijk onderzoek is van internationaal niveau, en wordt ondersteund door een uitstekende researchafdeling.
Dit bieden wij
- Een veelzijdige rol met veel verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen initiatief.
- Een contract voor de duur van een jaar. Naar verwachting ontstaat er in loop van 2026 ruimte binnen Orthopedie voor uitbreiding van de vaste knie/heup staf.
- Een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de AMS.
- Focus op jouw talent en (persoonlijke) ontwikkeling, mede ondersteund door onze eigen Maartensacademie die jou adviseert en faciliteert in opleidingen, scholingen en trainingen.
- Aandacht voor jouw vitaliteit, met oog voor jouw persoonlijke situatie, levensfase en concrete faciliteiten zoals gratis sporten op locatie.
- Een prachtige werkplek in een bosrijke omgeving.
- Een werkplek waar we jou accepteren zoals je bent en waar jij jezelf mag zijn.
Wat neem je mee?
Je hebt de opleiding tot orthopedisch chirurg voltooid, hebt aantoonbare interesse in knie- en heupchirurgie en bent gemotiveerd om je verder te bekwamen in de revisiechirurgie.
Daarnaast:
- Ben je enthousiast en resultaatgericht, toont initiatief en communiceert open en effectief;
- Ben je leergierig en benut je kansen om je te ontwikkelen in ons mooie vak;
- Is zelfstandig werken vanzelfsprekend voor jou, maar beschik jij ook over een open houding en ben je in staat om goed samen te werken met collega’s met verschillende achtergronden en opvattingen.
Meer informatie nodig?
Wil je meer weten over deze functie? Neem dan contact op met José Smolders, unitvoorzitter knie of Jon Goosen, unit voorzitter heup, bereikbaar via 024-3659163. Heb je een concrete vraag voordat je besluit te solliciteren? Stuur ons gerust een WhatsApp-berichtje, we helpen je graag verder! Cv’s ontvangen we wel graag via een officiële sollicitatie.
Nu solliciteren?
Wil je direct solliciteren? Doe dat dan vóór 6 november 2025 door het invullen van het formulier via onze website. We kijken nu al uit naar jouw reactie!
Gesprekken
Ben je ervan overtuigd dat jij onze nieuwe collega bent? Houd dan alvast ruimte vrij op 12 november 2026, dan vinden de sollicitatiegesprekken plaats. Ben je op deze datum verhinderd? Laat het ons weten in je motivatiebrief, dan vinden we vast een alternatief.
Screening van CV, diploma’s, identiteitsbewijs en VOG maakt standaard deel uit van de selectieprocedure. Dit om de veiligheid van onze patiënten en medewerkers te waarborgen. Waar dit van toepassing is, wordt BIG-registratie gecheckt.
Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern bekend gemaakt, waarbij geldt dat interne kandidaten bij gelijke geschiktheid voorrang hebben op externe kandidaten.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.